Hakkımızda

Talents Value markasını şirketlerin insan kaynağına ulaşmasında akılcı ve mantıklı çözümler getirmek için kurduk. Kurumların en önemli kaynağı olan İNSAN’ı yani yeteneğin keşfedilmesi ve geliştirilmesi konusunu önemsiyoruz.

Aranılan insan kaynağına kısa yoldan, efektif bir şekilde ulaşmak, eksik yanları tespit edip pratik ve akılcı çözümler üretmek; kurumun hem verimini hem de maddi olarak tasarrufa geçmesini sağlar. Bunun yolu ise doğru kişiye doğru zamanda uygun eğitim metotlarını uygulamaktan geçmektedir.

Talents Value olarak doğru kişiye ulaşmanın yollarını, bu süreçte yapılması gerekenleri, yapılacakların nasıl uygulanacağını adım adım kategorize edip danışmanlık yapıyoruz. Sizinle beraber yol alacak ekip arkadaşına ulaşmanıza yardımcı olmak en büyük amacımız.

Ortaya çıkardığımız tavsiye niteliği taşıyan raporlamalarla hedeflerinize ulaşmada rehberlik eden doğru, etkin ve kullanılabilir bir platform sunmuş oluyoruz.

Talents Value

Misyonumuz

 Misyonumuz uyguladığımız test ve raporlama ile birlikte bireyler hakkında mülakat öncesi fikir sahibi olmanız; ekibinizin mevcut durumu hakkında bilgilenmenizdir.

Danışmanlarımız

Doç.Dr.A.Faruk Levent

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümünde görev yapmaktadır. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansını, 2011 yılında da Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında doktora eğitimini tamamlamıştır. Çalışma alanları arasında öğretmen eğitimi, etik eğitimi, üstün yetenekliler eğitimi, eğitim politikaları ve insan kaynakları yönetimi konuları bulunmaktadır.

Salih Uyan

Eğitimci, yazar ve sosyolog. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi Bölümünde doktora çalışmasına devam etmektedir. Türkiye’nin tek Altın Örümcek ödüllü İngilizce eğitim sitesinin kurucusu ve içerik editörüdür. Dijital Dünyada E-beveyn Olmak ve Ruh Diyeti başta olmak üzere 16 tane yayınlanmış kitabı bulunmaktadır. Yazar ayrıca ulusal bir gazetede eğitim üzerine köşe yazıları yazmaktadır.

Abdülfettah Özdal

Eğitimci ve Pedagog. Öğrenci ve yetişkinlerin istenilen en verimli eğitim modelleri üzerinde çalışmaları bulunan bir eğitimci. Oyun Tabanlı Öğrenme ve Vaka Analizi metotlarını aktif uygulayan eğitim girişimcisi.

Cem Çağlayan

Yazılımcı ve IT Danışmanı. Eğitim ve psikoloji üzerine yaptığı yazılımlara yapay zeka mantığını eğitim teknolojilerine uyarlayan teknoloji trend avcısı.

Şimdi Platformu Kullanma Zamanı